+48 660 55 47 87 +41 334 91 07
Poniedziałek - Piątek Godz.: 11-19 Wybrane soboty: 09-15

MedikaDent oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną. Wszyscy Pacjenci znajdą tu fachową poradę i pomoc. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego, kto do nas trafi. Dbamy, aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie niezbędnym do wszelkiego rodzaju zabiegów, wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, dysponujemy pracownią rentgenowską. Stale podnosimy kwalifikacje, aby podążać za najnowszymi metodami leczenia.

Leczenie w MedikaDent to leczenie maksymalnie nastawione na komfort pacjenta, dlatego w cenę każdej usługi wliczony jest koszt znieczulenia.

U nas otrzymacie Państwo dokładny kosztorys leczenia, który uwzględni wszystkie jego aspekty. Już na samym początku, wiesz ile Twoje leczenie będzie kosztowało. Oprócz standardowych form płatności (gotówka, karta płatnicza, przelew) udostępniamy możliwość skorzystania z bezpiecznego finansowania i rozłożenia kosztów leczenie na raty. Znając wartość naszych kwalifikacji oraz najwyższą jakość używanych w naszej Klinice materiałów stomatologicznych i protetycznych udzielamy naszym Pacjentom rękojmi na wykonywane przez nas usługi. Przekonani o najwyższej jakości naszego leczenia jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pacjentom długotrwałą opiekę stomatologiczną . Każda osoba leczona w naszej Klinice ma zagwarantowaną opiekę zarówno w trakcie jak również po zakończeniu leczenia. W przypadku gdy lekarz prowadzący jest nieobecny nadal będą mieli Państwo zagwarantowaną i udzieloną pomoc. Taka gwarancja opieki stomatologicznej zobowiązuje nas, aby Pacjent został przyjęty jak najszybciej jak to jest możliwe. Masz pewność! Masz gwarancję! Odpowiadając na potrzeby naszych Pacjentów, którzy - odmieniając - swój uśmiech chcą przy okazji zadbać o piękny i młody wygląd zewnętrzny, proponujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Poniedziałek - Piątek: 11-19
Wybrane soboty: 09-15
Możliwość wyznaczenia indywidualnych terminów wizyt

25-035 Kielce, ul. Aleja Legionów 3/7
Bezpłatny parking

+48 660 55 47 87; +41 334 91 07
recepcja@medikadent.pl
facebook.com/medikadentkielce