+48 660 55 47 87 +41 334 91 07
Poniedziałek - Piątek Godz.: 11-19 Wybrane soboty: 09-15
  • BOTOX - toksyna botulinowa - jest to substancja wykorzystywana w medycynie estetycznej w celu zmniejszenia głębokości zmarszczek mimicznych, m.in. zmarszczek między brwiami (tzw. lwie zmarszczki), zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek wokół oczu, ust, brody. Substancja ta działa miejscowo, rozluźniając i wygładzając zmarszczki. Botox wprowadzany jest w miejsce zmarszczki za pomocą strzykawki z cienką igłą. Zwykle wstrzykuje się go w kilka miejsc w bardzo małych ilościach, dobranych indywidualnie w zależności od głębokości zmarszczek. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla Pacjenta. Zabieg trwa około 15 minut, bez konieczności podawania znieczulenia. Pierwsze efekty widoczne są juz po tygodniu od zabiegu. Twarz zyskuje łagodniejszy wygląd przy zachowaniu ogólnej mimiki. Zabieg można powtarzać co pół roku.
  • WYPEŁNIACZE - KWAS HIALURONOWY - jest to naturalny, obecny w każdym organizmie składnik skóry. Odpowiada on za magazynowanie wody w tkance zapewniając odpowiednie nawilżenie skóry. Wraz z upływem lat jego ilość maleje, w wyniku czego skóra traci elastyczność i blask, pojawiają się zmarszczki i fałdy. Kwas hialuronowy skutecznie je wypełnia, poprawiając wygląd skóry. Wypełniacze stosowane są m.in. w uwydatnianiu ust, nieinwazyjnym liftingu twarzy, dzięki czemu nie musimy poddawać się skomplikowanym zabiegom chirurgicznym.
  • POWIĘKSZANIE UST - mało inwazyjny sposób na poprawienie wyglądu ust. Za pomocą kwasu hialuronowego można wymodelować ich kształt, dodać objętości, poprawić kontur, usunąć okoliczne zmarszczki, unieść opadające kąciki oraz nawilżyć. Zabieg trwa około 30 minut i jest całkowicie bezpieczny. Polega na miejscowym podskórnym wstrzyknięciu czystego kwasu hialuronowego w postaci żelu. Ze względu na dużą wrażliwość tej okolicy, wymaga uprzedniego znieczulenia. Efekt jest widoczny natychmiast, jednak ostateczny rezultat obserwowany jest po upływie 1-2 tygodni i utrzymuje się przez 6-9 miesięcy.
  • MODELOWANIE KONTURU TWARZY - WOLUMETRIA - BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY - to zabieg mający na celu przywrócenie twarzy jej dawnego konturu i objętości oraz wymodelowanie jej rysów. Modelowanie twarzy jest zabiegiem nieinwazyjnym. Preparat wstrzykiwany jest podskórnie. Zwiększa on objętość skóry, poprawia jej napięcie i dodatkowo nawilża. Dzięki temu twarz odzyskuje młody i jędrny wygląd. Efekt zabiegu widoczny jest od razu i utrzymuje się nawet do 2 lat.
  • MEZOTERAPIA IGŁOWA - to rodzaj zabiegu odmładzającego, który polega na ostrzykiwaniu skóry małymi dawkami substancji leczniczych. Mezoterapia stosowana jest w celu rewitalizacji, odmładzania i liftingowania skóry. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Poprawia się kondycja, elastyczność i gładkość skóry. Zanikają drobne zmarszczki, a te głębsze ulegają spłyceniu. Zwykle mezoterapii poddawane są: twarz, szyja, dekolt oraz dłonie.

Poniedziałek - Piątek: 11-19
Wybrane soboty: 09-15
Możliwość wyznaczenia indywidualnych terminów wizyt

25-035 Kielce, ul. Aleja Legionów 3/7
Bezpłatny parking

+48 660 55 47 87; +41 334 91 07
recepcja@medikadent.pl
facebook.com/medikadentkielce