+48 660 55 47 87 +41 334 91 07
Poniedziałek - Piątek Godz.: 11-19 Wybrane soboty: 09-15

Dzieci powinny być pod stałą kontrolą stomatologiczną zaczynając od chwili pojawienia się pierwszych zębów mlecznych.

Poleca się, by pierwsza wizyta miała miejsce już około pierwszego roku życia dziecka, tj. po ukazaniu się pierwszych zębów. Wówczas poza sprawdzeniem, czy rozwój twarzy i jamy ustnej postępuje w prawidłowy sposób, rodzice otrzymują wskazówki dotyczące diety i pielęgnacji wyrzynających się zębów mlecznych. Szczególna troska o świeżo wyrżnięte zęby jest uzasadniona ich ogromną podatnością na próchnicę.

Pełna opieka dzieci i młodzieży to nie tylko leczenie, ale przede wszystkim zapobieganie problemom stomatologicznym. Dziecko to szczególny pacjent, do którego dentysta musi mieć właściwe podejście, wykazać wiele cierpliwości i spokoju. Współpracę z najmłodszymi pacjentami rozpoczynamy formą zabawy - poznajemy się wzajemnie i odkrywamy specyfikę miejsca, aby oswoić dziecko, przyzwyczaić je do lekarza i gabinetu. Podczas kolejnych wizyt rozpoczynamy jakiekolwiek zabiegi. Za dzielne zachowanie zawsze nagradzamy dziecko - wypełnieniem w ulubionym kolorze, dyplomem za odwagę, zabawką.

Duży ekran, na którym wyświetlane są ulubione bajki Państwa pociech, na pewno umili wizytę. Dzieci mogą aktywnie brać udział w procesie leczenia poprzez wybór koloru wypełnienia.

Poniedziałek - Piątek: 11-19
Wybrane soboty: 09-15
Możliwość wyznaczenia indywidualnych terminów wizyt

25-035 Kielce, ul. Aleja Legionów 3/7
Bezpłatny parking

+48 660 55 47 87; +41 334 91 07
recepcja@medikadent.pl
facebook.com/medikadentkielce